یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پس از بازی با منچستر سیتی

یورگن کلوپ:
بازی فوق العاده ای بود. دو تیم آماده یک مبارزه بودند. سطح انرژی دو تیم باورنکردنی بود. برای همه ۲۲ نفر در زمین واقعا بازی سختی بود. من واقعاً خوشحالم.
امروز سیتی کمترین شانس گلزنی را در مقابل ما ایجاد کرد. حتی وقتی که ما پیروز شده بودیم در بازی های قبل آنها موقعیت های بیشتری ایجاد کرده بودند.
مشکل این بود که ما بازی را تمام نکردیم که شرم آور بود. اما بازیکنان آماده گوش دادن و سازگاری هستند و من واقعا بسیار خوشحالم.
سطح تمرکز برای بازی باورنکردنی بود. ما باعث ایجاد مشکلاتی برای سیتی شدیم. آنها یک تیم برتر هستند اما ما امشب نشان دادیم که ما هم یک تیم برتر هستیم.
بزرگترین چالش امشب برای دفاع حریف دیوگو و سادیو بود. آنها پنالتی دادند و گل دریافت کردند. در بین دو نیمه ما صحبت کردیم و پسران بسیار آرام بودند.

یورگن کلوپ در مورد ترنت:
او از لیست تیم ملی انگلیس خارج خواهد شد. او فردا اسکن می کند و اگر مشکلی داشته باشد مشخص می شود.

باشگاه دو هفته پیش جلسه ای با رئیس لیگ جزیره ترتیب داد. او به من گفت ما نمی توانیم زمان بازی ها را تغییر دهیم. این موضوع فقط در مورد لیورپول و منچستر یونایتد و منچستر سیتی نیست.
ما باید دوباره در مورد ۵ تعویض در بازی صحبت کنیم. اگر ۱۴ تیم پاسخ منفی دادند و ۶ تیم پاسخ مثبت دادند، پس بگذارید وقتی ما با هم بازی می کنیم ۵ تعویض انجام دهیم. ما می خواهیم فوتبال بازی کنیم. ما چهارشنبه شب و یک شنبه باید بازی می کردیم و این جالب نیست.
معمولاً وقتی با سیتی بازی می کنیم می گویم که باید خوش شانس باشیم اما امروز این کار را نکردیم و این یک مبارزه مناسب در بالاترین سطح بود. ما بازی آنها را با کیفیتی که داشتیم دشوار کردیم. بنابراین من واقعا از نتیجه و عملکرد خوشحالم.

من تمام بازی را دوست داشتم اما شروع بازی بهترین بازه زمانی در بازی بود. در مقابل سیتی باید از فرصت های خود استفاده کنید. برای فوتبالی که در آن زمان بازی کردیم، می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم و این کار را نکردیم. سازنده تفاوت در بازی کوین دی بروین بود.
اگر این کار و تغییر سیستم را در مقابل سیتی انجام دهید، می توانید در بازی های دیگر نیز این کار را انجام دهید. این حرکت مفید است. از این به بعد می توانیم با این سیستم بازی کنیم، امشب به خوبی کار کرد. ما می خواستیم از مهارت ها و قدرت خود استفاده کنیم؛ فکر می کنم پپ نمی دانست ما می خواهیم با چنین سیستمی بازی کنیم.
من صحنه پنالتی را ندیدم. فقط وقتی جو به توپ برخورد کرد، برگشتم و جو را دیدم. برخورد توپ با دست یا آفساید در هر بازی وجود دارد. چرا ما صحبت می کنیم و افرادی که می توانند تغییری ایجاد کنند هیچ کاری نمی کنند؟ شاید آنها درست فکر می کنند؟!”

 

دیدگاهتان را بنویسید