یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از بازی با منچستر سیتی

سرمربی لیورپول یورگن کلوپ پیش از سفر تیمش به ورزشگاه اتحاد، از ملوود با خبرنگاران از طریق تماس ویدیویی گفتگو کرد.

بابی فیرمینو در بسیاری از بازی ها تفاوت ها را رقم می زد، با گلزنی یا بدون زدن گل. اگر مردم نمی توانند کیفیت او را ببینند، من نمی توانم به آنها کمک کنم. برای هر کسی که با ما و طرفدار ما است، لازم نیست برای او یک کلمه در مورد بابی فیرمینو و اهمیتش بگویم. برای کسانی هم که با ما نیستند من اهمیتی به آنها نمی دهم.

یورگن کلوپ در مورد طرح آزمایشی تست بزرگ کووید۱۹:

“روزی بزرگ. ما سعی کردیم مردم را از فرصت مهمی که دارند آگاه کنیم. تاکنون همه عالی کار کرده‌اند. این یک قدم بزرگ برای نجات دوستان ، عزیزان و همکارانمان می‌باشد. من واقعا امیدوارم همه از این فرصت بزرگ استفاده کنند.”

در مورد کورس قهرمانی:

“این یک دیدار فوق العاده سخت برای هر دو تیم است. هر دو تیم عملکرد بالایی از خود نشان داده‌اند. هنوز در اوایل فصل هستیم و هیچ چیز با فصل های قبل قابل مقایسه نیست.”

ما فقط باید اطمینان حاصل کنیم که تمرین های فشرده ای را پشت سر بگذاریم، بهترین بازیکنان را برای بازی آماده کنیم و بهترین فوتبالی را که می‌توانیم به نمایش بگذاریم. من از آماده شدن برای این بازی ها لذت میبرم. سیتی یکی از سخت ترین رقیب های جهان است.

بنظر من رقابت قهرمانی فقط بین ما و سیتی نیست. آرسنال ، تاتنهام و چلسی و اورتون تیم های خوبی هستند. من نمیدانم در پایان فصل چه تیمی عنوان قهرمانی را کسب خواهد کرد. مردم فکر می‌کنند منچستریونایتد دیگر مدعی نیست اما آن‌ها نیز بسیار قدرتمند هستند.

هر اتفاقی که در بازی یک‌شنبه رخ دهد به تنهایی نتیجه نبرد قهرمانی را مشخص نمی‌کند. اتفاقات خیلی زیادی در طول فصل رخ خواهد داد. شما باید از نظر مصدومیت ها خوش شانس باشید تا بتوانید هر سه روز حریف بعدی را شکست بدهید.

بدون بهانه ما باید بهترین فرم خود را نشان دهیم. ما باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا به پیروزی برسیم.

ما بازیکنان خوبی در فاز هجومی در اختیار داریم مثل شکیری و مینامینو. متاسفانه در حال حاضر خط حمله تنها جایی است که به اندازه کافی در آن بازیکن داریم.

تیاگو هنوز به صورت کامل آماده بازگشت نیست. مصدومیت او نیاز به جراحی نداشت اما هنوز کامل برطرف نشده. این مدل مصدومیت ها نیاز به چک کردن روزانه دارد.
ژوئل آماده بازگشت است. او یک هفته با تیم تمرین داشته که به کسب آمادگیش کمک کرده. بعد از این بازی نیز دو هفته وقت تمرین داریم.

ما عاشق بازی در آنفیلد هستیم. این مکان فوق‌العاده است و تفاوت ها را رقم می‌زند اما در کل خانه یا خارج از خانه مهم نیست. ما باید شجاع باشیم و به برنامه های خودمون عمل کنیم.

کلوپ در مورد گومز :
او بازیکنی جوون و در عین حال درخشانه. اون قبل از من اینجا بوده و در پست های دفاع چپ و راست هم بازی کرده‌. او با کولو(توره) ، ساخو، اسکرتل ، لوورن و زوج های زیادی بازی کرده اما حالا رشد خوبی کرده. او به خوبی از پس مشکلات بر اومده.

کلوپ در مورد ژوتا :
شگفت زده کلمه مناسبی نیست‌. او تنها ۲۳ سال دارد و هنوز جوان است. ما به او کمک می‌کنیم تا پیشرفت کند. او هم سخت تلاش می‌کند و من از انرژی که تا حالا گذاشته واقعا خوشحالم.

ملوود مکان بسیار جالبی است و در ۵ سال گذشته بخش اعظمی از زندگی من را تشکیل داده‌. این یک مکان خوب با مردم فوق العاده است.

دیدگاهتان را بنویسید