کافه

بسیاری از لیورپولی‌ها ترجیح می‌دهند که بازی‌های تیم محبوبشان را در یک جمع خودمانی ببینند. به همین دلیل است که کانون رسمی هواداران لیورپول در ایران این امکان را برای هواداران لیورپول به‌وجود آورده است که هواداران در جمع دیگر دوستانشان در یک فضای مهیج و جذاب بازی‌های لیورپول را به طور زنده در کنار هم تماشا کنند.

هواداران لیورپولی به خاطر داشته باشند این محیط گرم و دوست داشتنی صرفا در زمان بازی‌ها به هواداران لیورپول اختصاص خواهد داشت و از ورود سایر هواداران جلوگیری به عمل خواهد آمد؛ هواداران قادر هستند همراهانی را با خود بیاورند اما این همراهان مجاز به طرفداری از یک تیم خاص در محل کافه نخواهند بود.

علاقه‌مندان برای حضور در جمع کافه لیورپولی‌ها می‌بایست قبل از حضور در محل حتما ثبت‌نام خود را از طریق آنلاین انجام دهند که این امر به‌خاطر سازماندهی هر چه بهتر هواداران می باشد. هزینه رزرو صندلی همراه با پذیرایی در کافه می‌باشد. در صورت عدم ثبت‌نام اکیدا به کافه مراجعه ننمایید و در صورت حضور بدون ثبت‌نام از حضور شما در محل کافه معذور خواهیم بود.

کانون هواداران باشگاه فوتبال لیورپول در ایران تصمیم دارد این بار با هماهنگی در شهرهای مختلف کشور کافه‌هایی برای تماشای دورهمی بازی‌های این تیم به شما هواداران معرفی کند تا با گردهم‌آمدن در کنار هم، از تماشای بازی تیم محبوبمان لیورپول لذت ببریم.

خرید بلیت

در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد