راش : لیورپول آینده روشنی تحت هدایت کلوپ دارد

منبع : LiverpoolFC.com

به گزارش سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، ایان راش، اسطوره باشگاه لیورپول معتقد است که یورگن کلوپ میتواند لیورپول را به جایگاهی که متعلق به آن است برساند.

راش عنوان کرد که لیورپول در چند ماه اخیر و از زمانی که کلوپ، هدایت آن را در دست گرفته است نشانه های بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته است اما شکست در فینال جام اتحادیه باعث تاسف می باشد.

مهاجم گلزن سابق لیورپول عنوان کرد که در این فصل همچنان میتوان با رسیدن به جمع چهار تیم برتر در لیگ برتر و قهرمانی در لیگ اروپا به موفقیت دست یافت.

ایان راش گفت : ” ناراحت کننده بود که نتوانستیم در جام اتحادیه به قهرمانی برسیم اما برای قهرمانی در جام ها به کمی شانس هم نیاز دارید که ما در آن روز،، این شانس را نداشتیم. ”

” اما در آن بازی نشانه های خوبی وجود داشت، در زمان سرمربی گری کلوپ، او یک مجموعه قوی تشکیل خواهد داد، نه فقط یک تیم بلکه یک مجموعه کامل که قابلیت مبارزه با بهترین ها را داشته باشد، زیرا این لیورپولی است که باید باشد. ”

” من فکر میکنم که او شروع به درک انتظارات هواداران لیورپول کرده است اما او با شور و اشتیاق و هیجاناتی که در کنار زمین نشان میدهد با هواداران رابطه بسیار خوبی برقرار کرده است. امیدوارم که این دو در کنار هم در فصل آینده، شروع خوبی را رقم بزند. ”

” این فصل هنوز برای لیورپول به پایان نرسیده است. من فکر میکنم که همچنان تاپ فور میتواند یک هدف باشد – و فکر میکنم که قابل دستیابی است. من این را در ابتدای فصل نیز گفته ام و اکنون نیز بر آن اعتقاد دارم. ”

” ما همچنان در لیگ اروپا هستیم، قرعه سختی است اما فکر میکنم که برنده این رقابت میتواند قهرمان این جام شود. بنابراین همچنان بازی های زیادی برای این فصل باقی مانده است. ”

دیدگاهتان را بنویسید