افتخارات لیورپول

لیگ چمپیونز

۱۹۰۰-۰۱, ۱۹۰۵-۰۶, ۱۹۲۱-۲۲, ۱۹۲۲-۲۳, ۱۹۴۶-۴۷, ۱۹۶۳-۶۴, ۱۹۶۵-۶۶, ۱۹۷۲-۷۳, ۱۹۷۵-۷۶, ۱۹۷۶-۷۷, ۱۹۷۸-۷۹, ۱۹۷۹-۸۰, ۱۹۸۱-۸۲, ۱۹۸۲-۸۳, ۱۹۸۳-۸۴, ۱۹۸۵-۸۶, ۱۹۸۷-۸۸, ۱۹۸۹-۹۰

لیورپول تاکنون به ۱۸ قهرمانی در انگلستان دست یافته است. نخستین قهرمانی در سال ۰۱-۱۹۰۰ و آخرین قهرمانی در سال ۹۰-۱۹۸۹ تحت هدایت کنی دالگلیش به‌دست آمد.

جام اروپا

۱۹۷۶-۷۷, ۱۹۷۷-۷۸, ۱۹۸۰-۸۱, ۱۹۸۳-۸۴, ۲۰۰۴-۰۵, ۲۰۱۸-۱۹

مفتخریم که شش قهرمانی اروپا، بیشتر از هر تیم بریتانیایی دیگر را یدک می‌کشیم. اولین قهرمانی تحت هدایت باب پیزلی به‌دست آمد کسی که پیش از جو فاگان دو جام بیشتر از او در ویترین افتخارات افزوده است. رافائل بنیتز نیز سال ۲۰۰۵ معجزه استانبول را تحت نظارت داشت و آخرین آنها هم تحت هدایت یورگن کلوپ در سال ۲۰۱۹ رقم خورد.

اِف‌اِی کاپ

۱۹۶۴-۶۵, ۱۹۷۳-۷۴, ۱۹۸۵-۸۶, ۱۹۸۸-۸۹, ۱۹۹۱-۹۲, ۲۰۰۰-۰۱, ۲۰۰۵-۰۶

لیورپول هفت بار جام حذفی انگلستان را با نام خودش گره زده است. نخستین قهرمانی تحت هدایت بیل شنکلی در سال ۱۹۶۵ رقم خورد زمانی که با شکست ۱-۲ لیدزیونایتد در ویمبلی به برتری رسیدیم.

لیگ کاپ

۱۹۸۰-۸۱, ۱۹۸۱-۸۲, ۱۹۸۲-۸۳, ۱۹۸۳-۸۴, ۱۹۹۴-۹۵, ۲۰۰۰-۰۱, ۲۰۰۲-۰۳, ۲۰۱۱-۱۲

هیچ تیمی قادر نبوده به تعداد هشت قهرمانی ما در لیگ کاپ نزدیک شود، با وجودی که ۱۲ مرتبه تجربه فینال آن را نیز داشتیم. آخرین باری که این جام به خانه‌مان در آنفیلد آمد به سال ۲۰۱۲ بازمی‌گردد که با برتری مقابل کاردیف در ویمبلی رقم خورد.

یوفا کاپ

۱۹۷۲-۷۳, ۱۹۷۵-۷۶, ۲۰۰۰-۰۱

لیورپول سه مرتبه به قهرمانی جام یوفا دست یافته است. بیل شنکلی، باب پیزلی و ژرارد هولیه همگی با تیم‌هایشان این جام را به ارمغان آوردند. آخرین قهرمانی در یکی از به یادماندنی ترین فینال‌های اروپایی مقابل آلاوز باز می‌گردد که ۴-۵ به پیروزی رسیدیم.

یوفا سوپر کاپ

۱۹۷۷, ۲۰۰۱, ۲۰۰۵

چهار قهرمانی اروپایی لیورپول در سوپرکاپ اروپا به‌دست آمده که آخرین آنها در ضربات پنالتی ۲۰۱۹ به ثمر رسید.

چریتی شیلد

۹۶۴*, ۱۹۶۵*, ۱۹۶۶, ۱۹۷۴, ۱۹۷۶, ۱۹۷۷*, ۱۹۷۹, ۱۹۸۰, ۱۹۸۲, ۱۹۸۶*, ۱۹۸۸, ۱۹۸۹, ۱۹۹۰*, ۲۰۰۱, ۲۰۰۶ ( * shared)

قرمزها در طول سال‌های متمادی به ۱۵ قهرمانی سوپرجام انگلستان دست یافتند اگرچه گاهی این جام به تنهایی متعلق به ما شده و گاهی هم پس از تساوی به صورت مشترک اهدا شده است.

اِف‌اِی کاپ جوانان

۱۹۹۶, ۲۰۰۶, ۲۰۰۷, ۲۰۱۹

Our first FA Youth Cup triumph came in 1996 as a team containing future stars Michael Owen and Jamie Carragher defeated West Ham United. Back-to-back victories followed in 2006 and 2007, and the class of 2019 claimed a fourth success in the competition by beating Manchester City on penalties.